Starptautiskās investīcijas, to piesaistīšana, attīstīšana un aizsardzība / Juris Bojārs

Autors: Juris Bojārs
Izdošanas gads: 2024
Nosaukums: Starptautiskās investīcijas, to piesaistīšana, attīstīšana un aizsardzība
ISBN: 978-9934-36-211-8

Monogrāfija ir Jura Bojāra VI grāmata par starptautiskajām publiskajām tiesībām. Tā ir pirmā tik apjomīgā starpdisciplīnu monogrāfija starptautisko investīciju tematikā, aptverot kā starptautisko investīciju teoriju, politiku, ekonomiku, tā arī to tiesību regulējumu. Paredzēta kā pieredzējušiem zinātniekiem, tā praktizējošiem juristiem, augstāko mācību iestāžu juridisko un ekonomikas fakultāšu studentiem, maģistrantiem, doktorantiem, kā arī Latvijas diplomātiem, baņķieriem, starptautisko investīciju organizatoriem, komersantiem un viņus apkalpojošiem juristiem. Tomēr šīs monogrāfijas pilnīgai izpratnei ir nepieciešamas priekšzināšanas starptautiskās ekonomikas un starptautisko tiesību (ieskaitot Eiropas tiesības) un starptautiskās politikas vismaz bakalaura grāda līmenī. Tās var gūt J. Bojāra iepriekšējās piecās monogrāfijās, kas veltītas starptautiskajām publiskajām tiesībām.